Shėrbimi LiveStream

Shėrbimi i treguesit audio/video lejon tė kryhet pėrzgjedhja dhe arkivimi i transmetimit video. Videot e pėrzgjedhura mė pas do tė jenė tė disponueshme dhe tė kėrkueshme nėpėrmjet njė motori kėrkimi.

Gjatė ndjekjes sė njė videoje tė njė seance ėshtė e mundur tė aktivizohen apo ēaktivizohen titrat, nė ēfarė do lloj momenti, duke klikuar nė tastin CC, qė gjendet poshtė, djathtas nė player. Njė funksion i tillė nuk ėshtė i disponueshėm kur ka njė seancė tė drejtė pėr drejtė.

REGJISTRIMI I FUNDIT

Nė seksionin “Regjistrim i Fundit” mund tė gjinden instrumentet e kėrkimit nė lidhje me regjistrimet audio/video tė 10 aktiviteteve tė fundit.

KĖRKIM I AVANCUAR

Nė seksionin “Kėrkim i Avancuar” mund tė gjinden instrumentet e kėrkimit qė kanė lidhje me regjistrimet audio/video. Nė kėtė seksion janė tė pranishėm instrumentet e kėrkimit qė kanė lidhje me regjistrimet audio/video tė Parlamentit Shqiptar.